Názory odborníků

MUDr. Jozef Martinča

MUDr. Jozef Martinča - foto

Na této prezentaci spolupracoval MUDr. Jozef Martinča, sportovní lékař, pečující dlouhé léta o amatérské i profesionální sportovce, pro které rovněž tvoří a konzultuje stravovací a pitný režim, včetně sportovních doplňků výživy.

Má za sebou více než 30-ti letou spolupráci s kanoistickou reprezentací. Vyučuje na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra. V současnosti pracuje v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.

"Uvedené přípravky i jejich navržené režimy jsou vhodně zvolené pro sportovce všech úrovní."
... MUDr. Jozef Martinča

PhDr. Marian Jelínek

PhDr. Marian Jelínek - foto

Marian Jelínek se narodil 18.11.1963 v Českém Krumlově. V mládí oblékl dres Jitexu Písek, později přešel do Prahy, hrával za ČLTK a vystudoval FTVS. Má bohaté trenérské zkušenosti z Německa, kde dlouhá léta působil. Spolu s nejlepším českým hokejistou Jaromírem Jágrem, pro kterého pracoval i jako osobní trenér, založil firmu Jágr Team, kde působil jako ředitel a šéftrenér Hokejové školy. Každé léto pak milovník tenisu a golfu připravuje pod hlavičkou Jágr Teamu celou řadu hráčů, převážně z NHL. Společně s Aloisem Hadamczikem působil u juniorské reprezentace a od roku 2003 působil u seniorské reprezentace, kde v roce 2005 jako asistent trenéra Růžičky získal titul MS.

Marian Jelínek má doktorát z filosofie, je autorem pěti odborných publikací o lidském těle, o jeho tréninku a možnostech. Před sezonou 2004/2005 podepsal smlouvu v pražské Spartě, kde působil v posledních pěti letech a je podepsán pod jejími největšími úspěchy. Od roku 2009 je hlavním trenérem extraligové Plzně.

"S produkty Herbalife jsem si udělal vlastní zkušenost, líbí se mi a prosazuji je u svých hráčů v Plzni. Navrhnuté koncepty doplňkové výživy pro sportovce jsou v souladu s mými principy sportovní výživy."
... PhDr. Marian Jelínek

© 2020, Zásady ochrany osobních údajů.